barishsesi.com
انیمیشن ترکی آذربایجانی

درسهای زندگی از کارتون رالف خرابکار – اویون بوزان رالف برای کودکان دوبله شده به زبان ترکی آذربایجانی

کلیب های آموزشی دکتر پاندا برای کودکان

درسهای زندگی از کارتون رالف خرابکار – اویون بوزان رالف

فیلم جدید دیزنی “رالف خرابکار 2 : رالف اینترنت را خراب میکند” فیلمی است که تمام خانواده از آن لذت خواهند برد.

درس هایی از زندگی که دیزنی در این فیلم گنجانده است جای قدردانی دارد. ما در ادامه آنها را با شما اشتراک گذاشته ایم.

کارتون-رالف-خرابکار-2-باریش سسی

1) عشق دروغین

با اینکه هنوز قدرت بی و تاثیر فناوری را به طور کامل درک نکرده ایم ولی قدرت آن به اندازه بمب هسته ای است. امیدواریم بچه ها با دیدن این انیمیشن سرگرم شوند واحساس کنند این داستان به آنها مربوط میشود. بچه ها میتوانند برخی از روابط دوستی خود را با دیدن شخصیت های این داستان بشناسند. و در مواجه با لحظاتی خاص این سوال ها را از خود بپرسند که چرا من این کار را انجام می دهم؟ چرا میخواهم این کار را انجام دهم؟

کارتون-رالف-خرابکار-2-باریش سسی

2) دوستی تغییر می کند

یکی از مواردی که امیدواریم بچه ها با دیدن این انیمیشن به آن فکر کنند این است که بدانند با تغییر مدرسه طبیعتا دوستی های آن ها نیز تغییر میکند. وقتی به مکان جدیدی می روند دوستی های آنها تغییر میکند و از این موضوع میترسند چرا که همه چیز متفاوت خواهد بود. در حالت کلی فرقی نمیکند که سنتان چقدر باشد این موضوع در همه ما صادق است. این مهم است که دوستان و روابط قدیمی خود را حفظ کنید.

کارتون-رالف-معرفی انیمیشن اویون بوزان رالف 2 – باریش سسی-2-باریش سسی

3) شما تنها نیستید

همه ما وقتی بچه بودیم همیشه فیلم هایی را دوست داشتیم که باعث می شدند بفهمیم که تنها کسی نیستیم که این کار ها را انجام می دهد و یا اینگونه احساس میکند. در حالت کلی به عنوان یک کودک، دیدن یک شخصیت مشابه با خودمان به ما احساس خوبی میداد و باعث میشد بفهمیم که ما تنها نیستیم و تنها کسی نیستیم که این چیز ها را احساس میکند.

معرفی انیمیشن اویون بوزان رالف 2 – باریش سسی

4) دوستی

اگر یک چیز برای آموزش در رالف خرابکار وجود داشته باشد آن مربوط به دوستی است. در قسمت اول دیدیم رالف هیچ دوستی ندارد. اما وقتی متوجه شد وانلوپ برای او چه دوست ویژه ای است متوجه معنای واقعی دوستی و اهمیت آن در زندگی شد. همچنین شاهد Q * Bert در فیلم هستیم که خود را از حالت فشرده خارج کرده و جایی برای زندگی ندارد. رالف با قرار دادن او در دور جایزه بازی خود، به دوست خود کمک می کند زندگی بسیار خوبی داشته باشد.

رالف زندگی دوست خود را بسیار بهتر می کند و Q * Bert برای همیشه سپاسگزار او می شود. این موضوع همچنین به فیلم دوم (رالف خرابکار 2: رالف اینترنت را خراب میکند) ادامه می یابد. در این فیلم، رالف دائماً غمگین است چرا که احساس میکند از طرف بهترین دوستش ونلوپ نادیده گرفته می شود. ارتباط ونلوپ با مردم باعث می شود رالف حسود شود و مشکلاتی در اینترنت پیش می آید ولی در ادامه او همه چیز را برطرف میکند و زندگی خود را برای نجات اینترنت به خطر می اندازد تا فقط متوجه شود که وانلوپ واقعاً به او اهمیت می دهد. شاید هیچ گاه علت اینکه چرا ونلوپ هنوز هم می خواهد با رالف دوست شود را ندانیم اما این مهم نیست. مهم این است که رالف یاد گرفت که چگونه یک دوست خوب باشد.

معرفی انیمیشن اویون بوزان رالف 2 – باریش سسی

5) دلسوزی

درس زندگی دیگری که می توان از این انیمیشن یاد گرفت، دلسوزی است. در آغاز فیلم اول، رالف زندگی بسیار تنهائی را پشت سر می گذارد بدون اینکه کسی را داشته باشد که از او مراقبت کند و یا نسبت به او دلسوزی کند. وقتی با وانلوپ آشنا می شود، می آموزد از کسی مراقبت کند. این رابطه به طور کلی به رالف می آموزد که فردی بهتر باشد، بطوریکه بسیاری دیگر می توانند از آن درس بگیرند. رالف تقریباً همه چیزهایی را که با او در تماس است نابود می کند، اما هیچ دلیلی برای قضاوت درباره او وجود ندارد. گذشته از همه اینها، مگر ما همه ما دوستی نداشته ایم که هر چیزی را که در دسترسش است از بین می برد؟

معرفی انیمیشن اویون بوزان رالف 2 – باریش سسی

6) صداقت

مهم است که همه ما صادق باشیم، نه تنها با دوستان بلکه با خودمان.

وانلوپ در زندگی بیشتر به دنبال زندگی است در حالی که به نظر می رسد رالف از همان روال راضی است. هنگامی که او این مسئله را پذیرفت، دشوار است که به رالف بگوید چه احساسی دارد چرا که نگران او و دوستی بینشان است.

اینکه به دوستانمان بگوییم که چه احساسی داریم گاهی ترسناک بنظر می رسد اما در نهایت منجر به تقویت دوستی می شود. اگر دوستانتان نتوانند شما را به عنوان کسی که هستید قبول کنند، باید بدانید آنها واقعا دوست شما نیستند.

کارتون-رالف-خرابکار-2-باریش سسی

7) از منطقه راحتی خود خارج شوید

ممکن است در داخل جعبه بودن بی خطر باشد اما مطمئناً می تواند خسته کننده باشد. اشکالی ندارد که به بیرون بروید و جهان را گشت و گذار کنید. این مکان بسیار جذاب و پر از جاهای دیدنی و دیدار با مردم است.

معرفی انیمیشن اویون بوزان رالف 2 – باریش سسی

نتیجه گیری

رالف خرابکار2 شاید احمقانه به نظر برسد، ولی درس زندگی و اخلاق را به مخاطبان خود می دهد و رالف درون فیلم را به یک فرد بهتر تبدیل میکند. رالف خرابکار درس هایی به مخاطبان علی الخصوص کودکان می دهد که تا آخر عمر میتواند با آنها باقی بماند.

رسانه فرهنگی دیجیتالی باریش سسی این اثر ارزنده را با دوبله ترکی آذربایجانی بنام  رالف خرابکار- اویون بوزان رالف برای مخاطبان عزیز و علاقه‌مند خود عرضه می‌کند. برای تهیه این انیمیشن ارزشمند و سایرانیمیشن ها و آثار چندرسانه‌ای تولیدشده، به فروشگاه رسانه فرهنگی دیجیتالی باریش سسی مراجعه نمایید.

ویدیوهای مرتبط با انیمیشن کارتون رالف خرابکار- اویون بوزان رالف

کارتون جدید رالف خرابکار2

 

کارتون رالف اینترنت را خراب میکند به زبان ترکی

 

لطفا دیدگاه تان را بنویسید