barishsesi.com
انیمیشن ترکی آذربایجانی

چرا برخی از بزرگسالان به تماشای کارتون علاقه دارند؟

چرا برخی از بزرگسالان به تماشای کارتون علاقه دارند- باریش سسی
کلیب های آموزشی دکتر پاندا برای کودکان

کارتون و بزرگسالان

حتما شما نیز بزرگسالانی را دیده اید که از تماشای انیمیشن ها که مخصوص کودکان ساخته شده است لذت می برند. هرچند بسیاری از بزرگسالان از روی اجبار و به جهت همراهی با فرزندشان کارتون تماشا میکنند اما برخی دیگر انیز هستند که حتی به تنهایی از دیدن کارتون لذت می برند و تصمیم آن ها برای تماشای کارتون مستقل از همراهی با کودکان است.

در اینجا به برخی از دلایل علاقه بزرگسالان به تماشای کارتون می پردازیم.

دوبله ترکی انیمیشن بچه رئیس – باریش سسی

سرشار از آزادی

 

هیچ محدودیتی در شخصیت ها، داستان کارتون ها و همچنین فضای آن ها وجود ندارد. شخصیت‌های کارتونی می‌توانند کارهایی را انجام دهند که در دنیای واقعی امکان ناپذیر است. به عنوان مثال با وجود جثه بزرگ بعضی از کاراکتر ها شاهد رد شدن آنها از مسیرهای باریک هستیم و حتی میبینیم گاها بارها میمیرند و دوباره زنده می شوند (چیزی که در دنیای واقعی اتفاق نمی افتاد) و یا به فضا سفر می کنند و بدون نگرانی از سلامت هرچه می‌خواهند می خورند. نبود محدودیت به افراد این امکان را می‌دهد تا ساعاتی غرق در این زندگی متفاوتی که محدود به زمان و مکان نیست، شوند.

انیمیشن اسپایدرمن – باریش سسی

بهره گیری از هنر در تولید کارتون ها

 

عوامل هنری استفاده شده در کارتون ها اعم از طراحی و نقاشی، رنگبندی و در مدل‌های جدیدتر طراحی‌های سه بعدی از دیگر عوامل جذب بزرگسالان به کارتون است. جادوی رنگ نیز در جای خود می‌تواند مسحورکننده باشد. علاوه بر این بسیاری از کارتون‌ها داستان‌هایی را در دل خود دارند که نشات گرفته از آثار ادبی برجسته است.

انیمیشن بوز دونه می عصر یخبندان 5 – باریش سسی

القای درک بهتر از دنیای کودکان به بزرگسالان

 

اگرچه ممکن است همه افراد فرزند نداشته باشد اما به هرحال ممکن است با کودکان پیرامون خود اعم از کودکان فامیل، آشنایان و همسایگان در تماس قرار گیرند. بنابراین تماشای کارتون به بزرگسالان کمک خواهد کرد تا با درک بهتر دنیای کودکان، با آنان ارتباط بهتری برقرار کنند.

معرفی انیمیشن اویون بوزان رالف 2 – باریش سسی

زنده کردن حس خوب دنیای کودکی در بزرگسالان

 

همه ما به مرور زمان و با افزایش سن تجربه دور شدن از دنیای شیرین کودکی و درگیر شدن با مسائل جدی زندگی را داشته ایم. با افزایش سن خاطرات خوب کودکی کمرنگ می شوند و آن طعم های شیرینی کودکی در ذهن همه ما رنگ می بازد. بنابراین تماشای کارتون به بزرگسالان کمک خواهد کرد تا خاطرات شیرین کودکی که در ذهن شان بایگانی شده است برایشان زده شود.

ایمیشن سوپر قهرمانلار - به زبان ترکی آذربایجانی

ناگفته نماند در این مطلب درباره کارتون هایی که برای کودکان تهیه و تولید می شود صحبت شد. امروزه کارتون‌هایی برای گروه سنی بزرگسالان نیز تهیه می‌شوند که به مسایل مربوط به آنان می‌پردازد. دلایل علاقمندی به این قبیل کارتون ها با کارتون‌های مخصوص کودکان می‌تواند متفاوت باشد.

معرفی انیمیشن ترانسیلوانیا هتلی 3 - هتل ترانسیلوانیا 3 - باریش سسی

رسانه فرهنگی دیجیتالی باریش سسی دوبله ترکی آذربایجانی فیلم ها ، کارتون ها و انیمیشن ها را برای مخاطبان عزیز و علاقه‌مند خود عرضه می‌کند. برای تهیه این اثار ارزشمند تولیدشده، به فروشگاه رسانه فرهنگی دیجیتالی باریش سسی مراجعه نمایید.

لطفا دیدگاه تان را بنویسید