barishsesi.com
کتاب کودک و نوجوان

مجموعه کتاب با موضوع آموزش الفبای ترکی و فارسی و آموزش مفاهیم ( آنلاییش لار)

مجموعه کتاب با موضوع آموزش الفبای ترکی و فارسی و آموزش مفاهیم ( آنلاییش لار)- باریش سسی
کلیب های آموزشی دکتر پاندا برای کودکان

مجموعه کتاب آنلاییش لار

در این مقاله با معرفی دو مجموعه از کتاب با موضوعات:

• آموزش الفبای ترکی

• آموزش الفبای فارسی

• آنلاییش لار

که توسط رسانه باریش سسی تهیه و عرضه می شوند با شما خواهیم بود. اگر به دنبال کتاب هایی برای آموزش الفبای ترکی آذربایجانی و همچنین آموزش و آشنایی فرزندانتان با مفاهیم به زبان ترکی آذربایجانی هستید مطالب این مقاله را از دست ندهید.

1. مجموعه کتاب با موضوع آموزش الفبای ترکی و فارسی

کتاب کودک اوخویاق یازاق به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی

 معرفی کتاب اوخویاق – یازاق

 

کتاب اوخویاق- یازاق با هدف آموزش الفبای ترکی برای کودکان گروه سنی هفت تا ده سال توسط رسانه باریش سسی به چاپ رسیده است. آموزش الفبای ترکی در این کتاب به همراه صفحاتی که برای رنگ آمیزی برای کودکان در نظر گرفته شده است، در کنار آموزش آنها برای کودکان جذاب و سرگرم کننده خواهد بود.
اگر تمایل دارید تا فرزندتان الفبای زبان ترکی را از سنین کودکی بیاموزد میتوانید کتاب اوخویاق – یازاق را از سایت باریش سسی تهیه نمایید.

کتاب کودک زبان آموزی به زبان - باریش سسی

 معرفی کتاب زبان آموزی (پیش دبستانی)

 

این کتاب به کودکان این امکان را میدهد که از سنین کودکی حروف الفبا را یاد بگیرند. این کتاب شامل تمام حروف الفبا می باشد و دارای تصاویری جهت رنگ آمیزی است که خود در آموزش کودکان تاثیر بسزایی دارد.

این نوع کتاب های تصویری، مورد علاقه بسیاری از کودکان است و با کمک این کتاب ها، کودکان به سادگی با الفبا آشنا می شوند. در صورت تمایل میتوانید کتاب زبان آموزی را از سایت باریش سسی خریداری نمایید.

مجموعه کتاب با موضوع آموزش الفبای ترکی و فارسی و آموزش مفاهیم ( آنلاییش لار)- باریش سسی

2. مجموعه کتاب با موضوع آنلاییش لار

کتاب کودک آنلاییش لار بیزیم کندیمیز به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی

معرفی کتاب آنلاییش‌لار(بیزیم کندیمیز)

 

مجموعه کتاب های آنلاییش‌لار برای کودکان تالیف شده است. این مجموعه کتاب ها با هدف آشنا کردن کودکان با مفاهیم ساده تهیه شده اند و دارای صفحاتی برای نقاشی و رنگ آمیزی کودکان و نیز بخش های پرسشی می باشد تا در کنار آموزش مفاهیم ساده، بتوانند توسط بخش های مربوط به رنگ آمیزی و طرح سوال از کودکان نظر آنها را به خود جلب کنند و در تثبیت آن ها در ذهن کودک موثر واقع شوند.

برای تهیه کتاب آنلاییش‌لار(بیزیم کندیمیز) برای کودکان با گروه سنی بالای 4 سال میتوانید به سایت باریش سسی مراجعه نمایید.

کتاب کودک آنلاییش لار دوغوم گونو به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی

 معرفی کتاب آنلاییش‌لار(دوغوم گونو)

 

مجموعه کتاب های آنلاییش‌لار برای کودکان بالای 4 سال تالیف شده است. کودکان با مطالعه و آموزش از این کتاب ها مفاهیمی را یاد میگیرند و در آخر به سوالاتی که در کتاب پرسیده میشود پاسخ میدهند.

این نوع کتاب های تصویری، مورد علاقه بسیاری از کودکان است و با کمک این کتاب ها کودکان به سادگی با مفاهیم مختلف آشنا میشوند.

در صورت تمایل به ثبت سفارش و تهیه کتاب آنلاییش‌لار(دوغوم گونو) برای فرزند خود میتوانید به سایت باریش سسی مراجعه نمایید.

کتاب-آنلاییش-لار-گونون-بولوم-لری-به-زبان-ترکی-آذربایجانی

 معرفی کتاب آنلاییش‌لار(گونون بؤلوم‌لری – فصیل‌لر)

 

این کتاب از مجموعه کتاب های آنلاییش لار به نام “گونون بؤلوم‌لری – فصیل‌لر” می باشد که با هدف معرفی مفاهیم مربوط به فصل ها و روزها برای کودکان بالای 4 سال به چاپ رسیده است.

این کتاب نیز همانند دیگر کتاب های این مجموعه دارای بخش هایی برای رنگ آمیزی و پاسخ به سوالاتی در پایان کتاب می باشد تا کودکان این مفاهیم را هرچه بهتر فرابگیرند.

برای تهیه کتاب آنلاییش لار(گونون بؤلوم‌لری – فصیل‌لر) میتوانید به سایت باریش سسی مراجعه نمایید.

در صورت تمایل به مطالعه بیشتر در خصوص هر یک از موضوعات میتوانید به صفحه مربوط به هر یک از کتاب ها مراجعه نمایید و در ادامه نسبت به تهیه و خرید آن از سایت باریش سسی اقدام نمایید.

اوشاقلار و یئنی یئتمه‌لره کیتاب، فکری اویونلاری، سسلی کیتابلاری و تورکجه‌یه دوبله اولونموش یئنی انیمیشن­لری باریش سسی سایتیندان آلا بیلرسیز.

کلیب های مرتبط با کتابها

لطفا دیدگاه تان را بنویسید