barishsesi.com
کتاب کودک و نوجوان

مجموعه کتاب های آموزشی با رنگ آمیزی به زبان ترکی

مجموعه کتاب های آموزشی با رنگ آمیزی به زبان ترکی- باریش سسی
کلیب های آموزشی دکتر پاندا برای کودکان

کتاب های آموزشی با رنگ آمیزی

در این مقاله قصد داریم دو مجموعه از کتاب های آموزشی به زبان ترکی آذربایجانی برای کودکان را که دارای صفحاتی برای نقاشی و رنگ آمیزی می باشد و از طریق رسانه باریش سسی قابل خریداری می باشد، معرفی کنیم. اولین پکیج از این مجموعه شامل 5 کتاب آموزشی با رنگ آمیزی می باشد و دومین پکیج شامل 3 کتاب رنگ آمیزی برای کودکان گروه سنی زیر هفت سال در نظر گرفته شده است.

همه ما میدانیم مهارت خواندن یکی از مهم ترین مهارت هایی است که کودکان در مدرسه کسب میکنند. از آنجایی که وجود تصاویر خلاقانه در کتاب باعث لذت بخش بودن فرایند یادگیری در کودکان می شود، لذا در انتشار کتب کودکان در کنار متن های کتاب از تصاویر، شعر و ایده هایی برای نقاشی استفاده می شود.

رسانه باریش سسی در راستای آموزش مفاهیمی ساده از جمله شناسایی میوه ها، اعداد، حیوانات، رنگ ها و دیگر مفاهیم ساده به زبان ترکی آذربایجانی اقدام به تهیه کتاب هایی برای کودکان نموده است. این کتاب ها برای کودکانی که زبان مادری آن ها ترکی آذربایجانی است و نیز افرادی که قصد یادگیری این زبان را دارند میتواند مفید باشد. در ادامه به معرفیدو مجموعه از کتاب های آموزشی با رنگ آمیزی می پردازیم.

1. معرفی مجموعه کتاب های آموزشی با رنگ آمیزی

کتاب-کودک-میوه-ها-را-می-شناسم-به-زبان-ترکی-آذربایجانی-باریش-سسی-

 کتاب میوه هارا میشناسم به زبان ترکی آذربایجانی- میوه لر

 

این کتاب جهت آموزش برای کودکان تالیف شده است و به کودکان این امکان را می دهد تا با میوه ها آشنا شوند و دارای صفحات و نقاشی هایی برای رنگ آمیزی است. کودکان با مطالعه این کتاب نام میوه ها را یاد میگیرند و با رنگ آمیزی میتوانند آنها را هرچه بهتر به یاد بسپارند.

این نوع کتاب های تصویری، مورد علاقه بسیاری از کودکان است و با کمک این کتاب ها کودکان به سادگی با مفاهیم مختلفی از جمله میوه ها آشنا میشوند. برای تهیه کتاب میوه لر میتوانید به سایت باریش سسی مراجعه نمایید.

کتاب-آموزش-اعداد-به-زبان-ترکی-آذربایجانی

 کتاب آموزش اعداد از یک تا ده به زبان ترکی آذربایجانی- سایی لار

 

این کتاب با هدف آموزش اعداد از یک تا ده برای کودکان تالیف شده است و دارای صفحاتی برای رنگ آمیزی می باشد که سبب خواهد شد کودک بتواند اعداد را هر چه بهتر فرا بگیرد و آن ها را به خاطر بسپارد. در صورت تمایل به خرید کتاب سایی لار به سایت باریش سسی مراجعه نمایید.

کتاب-حیوانات-را-می-شناسم-به-زبان-ترکی-آذربایجانی

کتاب حیوانات را می شناسم به زبان ترکی آذربایجانی- حیوانلار

 

این کتاب میتواند در شناساندن حیوانات برای کودکان مفید باشد. در این کتاب نیز صفحات و بخش هایی وجود دارد که کودکان میتوانند با رنگ آمیزی آن بخش ها نام حیوانات را بهتر یاد بگیرند و اینگونه سعی در بخاطر سپردن آنها میکنند. برای تهیه کتاب حیوانلار به سایت باریش سسی مراجعه نمایید.

کتاب کودک آموزش مفاهیم ساده به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی

 کتاب آموزش مفاهیم ساده به زبان ترکی آذربایجانی- آنلاییش لار

 

مجموعه کتاب های آنلاییش‌لار برای کودکان تالیف شده است. این مجموعه کتاب ها با هدف آشنا کردن کودکان با کلمات ابتدایی تهیه شده است و دارای صفحاتی برای نقاشی و رنگ آمیزی کودکان می باشد تا در کنار آموزش مفاهیم ساده، بتوانند توسط بخش های مربوط به رنگ آمیزی نظر کودکان را به خود جلب کند و در تثبیت آن ها در ذهن کودک موثر واقع شود.
برای تهیه کتاب آموزش مفاهیم ساده، آنلاییش لار برای کودکان با گروه سنی زیر هفت سال به سایت باریش سسی مراجعه نمایید.

کتاب آموزش رنگها رنگلر به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی

کتاب کودک آموزش رنگها به زبان ترکی آذربایجانی- رنگ لر

 

کودکان با مطالعه این کتاب ها نام رنگ ها را یاد میگیرند و با رنگ آمیزی آنها را به یاد می سپارند. معمولا کودکان به کتاب هایی که دارای تصاویر و همچنین بخش هایی برای نقاشی و رنگ آمیزی می باشد علاقه بیشتری نشان میدهند و اینگونه با مطالعه و رنگ آمیزی آنها با انواع مفاهیم آشنا می شوند. در صورت تمایل میتوانید کتاب رنگ لر را از سایت باریش سسی تهیه نمایید.

2. معرفی مجموعه کتاب های رنگ آمیزی (گروه سنی زیر هفت سال)

کتاب کودک پیشیک کیمی لر به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی

 کتاب پیشیک کیمی لر

 

کتاب پیشیک کیمی لر با هدف آموزش و آشنایی کودکان با گربه سانان به چاپ رسیده است که از صفحات خاصی برای نقاشی و رنگ آمیزی برای آموزش هرچه بهتر و جذاب تر برای کودکان بهره برده است. برای تهیه کتاب پیشیک کیمی لر میتوانید به سایت باریش سسی مراجعه نمایید.

کتاب کودک دایناسورلار به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی

 کتاب دایناسورلار

 

این کتاب نیز با هدف آموزش دایناسورها به کودکان به همراه صفحاتی که برای رنگ آمیزی در نظر گرفته است تالیف شده است. با مطالعه این کتاب کودکان نام دایناسورها را فرا میگیرند و با رنگ آمیزی صفحاتی که دارد میتوانند آن ها را بهتر به یاد بسپارند. در صورت تمایل به تهیه کتاب دایناسورلار برای فرزندان خود میتوانید به سایت باریش سسی مراجعه نمایید.

کتاب کودک تاپ رنگله به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی

 کتاب تاپ رنگله

کتاب تاپ رنگله با هدف شناساندن انواع حیوانات و پرندگان به همراه صفحاتی مخصوص برای رنگ آمیزی توسط کودکان به چاپ رسیده است. علاوه بر آن در این کتاب از اشعار ساده ای برای آموزش کودکان نیز استفاده شده است. برای ثبت سفارش و خرید کتاب تاپ رنگله میتوانید به سایت باریش سسی مراجعه نمایید.

قابل ذکر است رسانه فرهنگی دیجیتالی باریش سسی با تهیه و عرضه کتب برای گروه های سنی مختلف و همچنین دوبله انیمیشن های روز دنیا به این زبان و…. سعی داشته است تا گامی موثر در راستای تهیه و عرضه انواع محتوا به زبان ترکی آذربایجانی برای دوست داران این زبان شیرین و اصیل بردارد.

علاقمندان میتوانند نسبت به مشاهده و تهیه این کتب و دیگر محتواهای تولید شده به زبان ترکی آذربایجانی از سایت باریش سسی اقدام نمایند.

اوشاقلار و یئنی یئتمه‌لره کیتاب، فکری اویونلاری، سسلی کیتابلاری و تورکجه‌یه دوبله اولونموش یئنی انیمیشن­لری باریش سسی سایتیندان آلا بیلرسیز.

لطفا دیدگاه تان را بنویسید