barishsesi.com
کتاب کودک و نوجوان

معرفی کتاب آموزش اعداد از یک تا ده به زبان ترکی آذربایجانی

کتاب کودک آموزش اعداد به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی
کلیب های آموزشی دکتر پاندا برای کودکان

معرفی کتاب آموزش اعداد از یک تا ده

این کتب جهت آموزش برای کودکان تالیف شده است و به کودکان این امکان را میدهد تا با اعداد آشنا شوند و دارای صفحات و نقاشی هایی برای رنگ آمیزی است. کودکان با مطالعه این کتاب نام اعداد را یاد میگیرند و با رنگ آمیزی کردن آنها را به یاد می سپارند.

این نوع کتاب های تصویری، مورد علاقه بسیاری از کودکان است. با کمک این کتاب ها کودکان به سادگی با مفاهیم مختلف آشنا میشوند.

این کتاب در24 صفحه خشتی رنگی مصور با موضوع ”آموزش اعداد“ در سال 1398 به زبان ترکی آذربایجانی توسط انتشارات دنیزچین به چاپ رسید. شما هم‌اکنون می‌توانید از طریق همین صفحه سفارش کتاب آموزش اعداد  را در سایت باریش سسی ثبت نمایید.

کتاب کودک آموزش اعداد به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی

اهمیت کتابخوانی در کودکان و نوجوانان

اهمیت کتاب‌خوانی برای فرزندانمان آن امری بسیار مهم و ضروری است. در مورد زبان ترکی آذربایجانی نیز این امر صادق است. متأسفانه والدین توجه چندانی نسبت به خواندن کتاب به زبان ترکی آذربایجانی برای فرزندانشان ندارند. چراکه مهم‌ترین علت آن کم بودن تعداد کتاب‌های نوشته‌شده به زبان ترکی آذربایجانی آن‌هم برای کودکان است.

خواندن کتاب برای کودکانمان تأثیرات مثبت فراوانی درروند تربیتی آن‌ها دارد که همچون تغذیه جسم آنها از طریق غذا، روح و روان و احساسات آن‌ها را تغذیه می‌کند و در یادگیری واژگان جدید و گسترش دایره لغات آنها نقش مؤثری دارد. عادت کتاب‌خوانی برای کودک تأثیرات مثبت فراوانی در رفتار، روند تربیت و شکل‌گیری شخصیت و تکامل آن‌ها دارد که در زیر به آن‌ها اشاره‌شده است.

• تقویت قوه تخیل کودکان

• رشد و پرورش ذهنی

• افزایش هوش و سطح هوشیاری کودک به‌واسطه ایجاد سؤالاتی در ذهن او از طریق کتاب‌خوانی

• ایجاد حس آرامش در کودک به‌واسطه تقویت تمرکز در او از طریق کتاب‌خوانی برخلاف تماشای تلویزیون

• بهره‌گیری بیشتر از استعدادهای شخصی از طریق برانگیختن افکار، ادراکات و احساسات و…

• تقویت روابط عاطفی به‌واسطه دورهم جمع شدن والدین و کودکان

• ایجاد زمینه رشد و تکامل ذهنی با انتقال آن‌ها به دنیای شادی و تخیل

• بالا بردن حس اعتمادبه‌نفس کودکان

• بهبود مهارت گوش دادن

• تبدیل‌شدن کتاب‌خوانی به یک عادت در زندگی کودکان

کتاب کودک آموزش اعداد به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی

اکنون زمان آن رسیده با خواندن کتاب‌هایی به زبان ترکی آذربایجانی برای فرزندانمان، علاوه بر بهره بردن از فواید آن بر روی شخصیت و تکامل فرزندانمان، فرهنگ کتاب‌خوانی را در دل خانواده‌ها بگنجانیم تا از این طریق توانسته باشیم اشتیاق یادگیری را با به تصویر کشیدن داستان تقویت کنیم.

شرکت فرهنگی دیجیتالی باریش سسی نیز در راستای کمک به ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی ، سعی داشته است با انتشار کتاب‌های جذاب و مناسب کودکان، گامی مؤثر در این راه بردارد.

شما می‌توانید کتاب‌های کودک و نوجوان را در رده‌های سنی مختلف، انواع بازی‌های فکری، کتاب‌های صوتی و انیمیشن‌های (کارتون) جدید و به‌روز دوبله‌شده به زبان ترکی آذربایجانی را از سایت باریش سسی خریداری نمایید.

لینک خرید کتاب آموزش اعداد  از سایت باریش سسی

لطفا دیدگاه تان را بنویسید