barishsesi.com
کتاب کودک و نوجوان

معرفی کتاب آموزش مفاهیم ساده ، آنلاییش لار به زبان ترکی آذربایجانی

کتاب کودک آموزش مفاهیم ساده به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی
کلیب های آموزشی دکتر پاندا برای کودکان

معرفی کتاب آموزش مفاهیم ساده، آنلاییش‌لار

مجموعه کتاب‌های آنلاییش‌لار برای کودکان تألیف شده است و به کودکان این امکان را می‌دهد که با کلمات ابتدایی آشنا شوند و دارای صفحات و نقاشی‌هایی برای رنگ‌آمیزی است. کودکان با این کتاب مفاهیم را یاد می‌گیرند و از طریق رنگ‌آمیزی آن‌ها را به خاطر می‌سپارند.

این نوع کتاب‌های تصویری، موردعلاقه بسیاری از کودکان است و با کمک این کتاب‌ها کودکان به‌سادگی با مفاهیم مختلف آشنا می‌شوند.

این کتاب در 16 صفحه خشتی رنگی مصور با موضوع “یادگیری مفاهیم” در سال 1397 به زبان ترکی آذربایجانی توسط انتشارات دنیزچین به چاپ رسید. شما هم‌اکنون می‌توانید از طریق همین صفحه سفارش کتاب آموزش مفاهیم ساده ،آنلایش لار  را در سایت باریش سسی ثبت نمایید.

کتاب کودک آموزش مفاهیم ساده به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی

کتاب کودک آموزش مفاهیم ساده به زبان ترکی آذربایجانی – باریش سسی

اهمیت کتابخوانی در کودکان و نوجوانان

اهمیت کتابخوانی برای فرزندانمان آن امری بسیار مهم و ضروری است. در مورد زبان ترکی آذربایجانی نیز این امر صادق است. متاسفانه والدین توجه چندانی نسبت به خواندن کتاب به زبان ترکی آذربایجانی برای فرزندانشان ندارند. چرا که مهم ترین علت آن کم بودن تعداد کتاب های نوشته شده به زبان ترکی آذربایجانی آن هم برای کودکان است.

خواندن کتاب برای کودکانمان تأثیرات مثبت فراوانی درروند تربیتی آن‌ها دارد که همچون تغذیه جسم آنها از طریق غذا، روح و روان و احساسات آن‌ها را تغذیه می‌کند و در یادگیری واژگان جدید و گسترش دایره لغات آنها نقش مؤثری دارد. عادت کتاب‌خوانی برای کودک تأثیرات مثبت فراوانی در رفتار، روند تربیت و شکل‌گیری شخصیت و تکامل آن‌ها دارد که در زیر به آن‌ها اشاره‌شده است.

• تقویت قوه تخیل کودکان

• رشد و پرورش ذهنی

• افزایش هوش و سطح هوشیاری کودک به‌واسطه ایجاد سؤالاتی در ذهن او از طریق کتاب‌خوانی

• ایجاد حس آرامش در کودک به‌واسطه تقویت تمرکز در او از طریق کتاب‌خوانی برخلاف تماشای تلویزیون

• بهره‌گیری بیشتر از استعدادهای شخصی از طریق برانگیختن افکار، ادراکات و احساسات و…

• تقویت روابط عاطفی به‌واسطه دورهم جمع شدن والدین و کودکان

• ایجاد زمینه رشد و تکامل ذهنی با انتقال آن‌ها به دنیای شادی و تخیل

• بالا بردن حس اعتمادبه‌نفس کودکان

• بهبود مهارت گوش دادن

• تبدیل‌شدن کتاب‌خوانی به یک عادت در زندگی کودکان

کتاب کودک آموزش مفاهیم ساده به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی

کتاب کودک آموزش مفاهیم ساده به زبان ترکی آذربایجانی – باریش سسی

اکنون زمان آن رسیده با خواندن کتاب‌هایی به زبان ترکی آذربایجانی برای فرزندانمان، علاوه بر بهره بردن از فواید آن بر روی شخصیت و تکامل فرزندانمان، فرهنگ کتاب‌خوانی را در دل خانواده‌ها بگنجانیم تا از این طریق توانسته باشیم اشتیاق یادگیری را با به تصویر کشیدن داستان تقویت کنیم.

شرکت فرهنگی دیجیتالی باریش سسی نیز در راستای کمک به ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی ، سعی داشته است با انتشار کتاب‌های جذاب و مناسب کودکان، گامی مؤثر در این راه بردارد.

شما می‌توانید کتاب‌های کودک و نوجوان را در رده‌های سنی مختلف، انواع بازی‌های فکری، کتاب‌های صوتی و انیمیشن‌های (کارتون) جدید و به‌روز دوبله‌شده به زبان ترکی آذربایجانی را از سایت باریش سسی خریداری نمایید.

لینک خرید کتاب آموزش مفاهیم ساده، آنلاییش‌لار از سایت باریش سسی

لطفا دیدگاه تان را بنویسید