barishsesi.com
کتاب کودک و نوجوان

معرفی کتاب آنلاییش‌لار (بیزیم کندیمیز) به زبان ترکی آذربایجانی

کتاب کودک آنلاییش لار بیزیم کندیمیز به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی
کلیب های آموزشی دکتر پاندا برای کودکان

معرفی کتاب آنلاییش‌لاز (بیزیم کندیمیز)

مجموعه کتاب های آنلاییش‌لار برای کودکان بالای 4 سال تالیف شده است. کودکان با مطالعه و آموزش از این کتاب ها مفاهیمی را یاد میگیرند و در آخر به سوالاتی که در کتاب پرسیده میشود پاسخ میدهد.

این نوع کتاب های تصویری، مورد علاقه بسیاری از کودکان است و با کمک این کتاب ها کودکان به سادگی با مفاهیم مختلف آشنا میشوند.

این کتاب در24 صفحه خشتی رنگی مصور با موضوع ”داستان اجتماعی“ در سال 1396 به زبان ترکی آذربایجانی توسط انتشارات دنیزچین به چاپ رسید. شما هم‌اکنون می‌توانید از طریق همین صفحه سفارش کتاب آنلاییش‌لاز(بیزیم کندیمیز) را در سایت باریش سسی ثبت نمایید.

کتاب کودک آنلاییش لار بیزیم کندیمیز به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی

اهمیت کتاب‌خوانی در کودکان و نوجوانان

اهمیت کتاب‌خوانی برای فرزندانمان آن امری بسیار مهم و ضروری است. در مورد زبان ترکی آذربایجانی نیز این امر صادق است. متأسفانه والدین توجه چندانی نسبت به خواندن کتاب به زبان ترکی آذربایجانی برای فرزندانشان ندارند. چراکه مهم‌ترین علت آن کم بودن تعداد کتاب‌های نوشته‌شده به زبان ترکی آذربایجانی آن‌هم برای کودکان است.

خواندن کتاب برای کودکانمان تأثیرات مثبت فراوانی درروند تربیتی آن‌ها دارد که همچون تغذیه جسم آنها از طریق غذا، روح و روان و احساسات آن‌ها را تغذیه می‌کند و در یادگیری واژگان جدید و گسترش دایره لغات آنها نقش مؤثری دارد. عادت کتاب‌خوانی برای کودک تأثیرات مثبت فراوانی در رفتار، روند تربیت و شکل‌گیری شخصیت و تکامل آن‌ها دارد که در زیر به آن‌ها اشاره‌شده است.

• تقویت قوه تخیل کودکان

• رشد و پرورش ذهنی

• افزایش هوش و سطح هوشیاری کودک به‌واسطه ایجاد سؤالاتی در ذهن او از طریق کتاب‌خوانی

• ایجاد حس آرامش در کودک به‌واسطه تقویت تمرکز در او از طریق کتاب‌خوانی برخلاف تماشای تلویزیون

• بهره‌گیری بیشتر از استعدادهای شخصی از طریق برانگیختن افکار، ادراکات و احساسات و…

• تقویت روابط عاطفی به‌واسطه دورهم جمع شدن والدین و کودکان

• ایجاد زمینه رشد و تکامل ذهنی با انتقال آن‌ها به دنیای شادی و تخیل

• بالا بردن حس اعتمادبه‌نفس کودکان

• بهبود مهارت گوش دادن

• تبدیل‌شدن کتاب‌خوانی به یک عادت در زندگی کودکان

کتاب کودک آنلاییش لار بیزیم کندیمیز به زبان ترکی آذربایجانی - باریش سسی

اکنون زمان آن رسیده با خواندن کتاب‌هایی به زبان ترکی آذربایجانی برای فرزندانمان، علاوه بر بهره بردن از فواید آن بر روی شخصیت و تکامل فرزندانمان، فرهنگ کتاب‌خوانی را در دل خانواده‌ها بگنجانیم تا از این طریق توانسته باشیم اشتیاق یادگیری را با به تصویر کشیدن داستان تقویت کنیم.

شرکت فرهنگی دیجیتالی باریش سسی نیز در راستای کمک به ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی ، سعی داشته است با انتشار کتاب‌های جذاب و مناسب کودکان، گامی مؤثر در این راه بردارد.

شما می‌توانید کتاب‌های کودک و نوجوان را در رده‌های سنی مختلف، انواع بازی‌های فکری، کتاب‌های صوتی و انیمیشن‌های (کارتون) جدید و به‌روز دوبله‌شده به زبان ترکی آذربایجانی را از سایت باریش سسی خریداری نمایید.

لینک خرید کتاب آنلاییش‌لار (بیزیم کندیمیز) از سایت باریش سسی

ویدیو معرفی کتاب آنلاییش‌لار (بیزیم کندیمیز) به زبان ترکی آذربایجانی

لطفا دیدگاه تان را بنویسید